Salon Nasze Dłonie i Stopy

_dsc9280bNasz Salon specjalizuje się w pielęgnacji dłoni i stóp. Wykwalifikowany personel, o czym świadczą liczne certyfikaty oraz wyróżnienia, służy wszelką pomocą w pielęgnacji oraz stylizacji paznokci. Doświadczenia zebrane przez lata praktyki owocują pięknymi dłońmi naszych zadowolonych Klientek. W naszej pracy wykorzystujemy tylko profesjonalne kosmetyki i preparaty, a to pozostawia nas w poczuciu, że Nasi Klienci otrzymują usługę na najwyższym możliwym poziomie.

Specjalizujemy się także w nieinwazyjnych zabiegach korygujących wrastające paznokcie, oraz innych dotyczących: problemów dermatologicznych.

W bogatej ofercie Salonu nie może zabraknąć solarium. Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalne urządzenie firmy MegaSun, w którym jakość i odpowiedni dobór parametrów przekładają się na piękną opaleniznę Klientów.

W NASZYM SALONIE NARZĘDZIA DO USŁUGI MANICURE PEDICURE SĄ STERYLIZOWANE W AUTOKLAWIE* I PRZECHOWYWANE W ODDZIELNYCH PAKIETACH UMIESZCZONYCH W SZAFCE Z LAMPĄ UV.

WSZYSTKIE NASZE USŁUGI KIERUJEMY RÓWNIEŻ DO PANÓW!

*Autoklaw – hermetycznie zamknięty, zbiornik służący m.in. do sterylizacji.

Od właścicielki

Moja praca jest moją pasją. Im bardziej wymagający przypadek, tym więcej mojego zaangażowania i satysfakcji z wykonanej pracy. Moją misją jest, by ręce i stopy moich Klientek i Klientów były zdrowe oraz piękne.
Beata Zimka

Właściciel

Wykwalifikowani Specjaliści

Pracują u nas tylko i wyłącznie dyplomowani kosmetolodzy z doświadczeniem.

Najlepsze marki

Korzystamy jedynie z najwyższej jakości kosmetyków.

Najważniejsze są Klientki

Nasze Klientki są dla nas najważniejsze. Zapraszamy do dołączenia do naszego Programu Lojalnościowego.